همدان | سولان | صنایع غذایی مروارید
ساعت کاری ۰۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

گرانول موسیر

گرانول موسیر تابش همدان گارلیکا
همانند تمامی محصولات موجود در بازار گرانول موسیر در کیفیت و قیمت های متنوع موجود می باشد. قیمت گرانول موسیر بستگی به وزن، اندازه، نوع بسته بندی و کیفیت محصول دارد علاوه بر این مسائل، خرید عمده و خرده در قیمت گرانول موسیر موثر می باشد.

معمولا خرید به صورت عمده تخفیف و منافعی را هم برای خریدار و هم برای فروشنده به همراه دارد که در مورد قیمت گرانول موسیر نیز این مورد صدق می کند؛ قیمت گرانول موسیر با افزایش گرم موجود در بسته بندی افزایش می یابد.

این بسته بندی ها با توجه به موارد مصرف تولید می شوند که شامل مصارف خانگی، مصارف کارخانجات و غذاخوری ها (رستوران، کافی شاپ، فست فود و …) می باشد که معمولا بسته های ۱۰۰ گرمی برای مصارف خانگی مناسب است و نیاز به خرید عمده ندارد؛ مشخص است که مقدار مصرفی کارخانجات و غذاخوری ها بسیار بیشتر از مصرف خانگی خواهد بود و باید بصورت عمده و مقدار زیاد خریداری شود.

موسیر بوی بد سیر را به همراه ندارد، از این رو بیشتر از پودر سیر به عنوان ادویه و چاشنی مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت گرانول موسیر علاوه بر موارد گفته شده به محل و روش تولید نیز بستگی دارد که معمولا توسط دستگاه و بدون دخالت دست تولید می شوند و از نظر بهداشتی کاملا مورد اطمینان هستند.

ارسال نظر

EnglishTurkeyEgyptIraqUkrainePakistan
حداقل 4 حرف

تعرفه خدمات بیمه

    نوع محصول خود را انتخاب کنید:

    مقدار درخواستی:

    اطلاعات تماس: